ПЛАТІЖНИЙ POS ТЕРМІНАЛ ДЛЯ ТОРГОВИХ ПІДПРИЄМСТВ
Встановіть в Ваших торгових точках POS-термінали ПриватБанку - надайте своїм покупцям можливість розраховуватися платіжними картами. Це гарантовано збільшить купівельний потік і товарообіг Вашого підприємства. Установка устаткування і навчання Вашого персоналу - безкоштовно.
Підніміть середній чек на 28,6%, дозволивши своїм клієнтам оплачувати послуги платіжними картами.
Тарифи та умови:
Підключення до послуги - Безкоштовно
Комісія - 2% по всіх картах + абонплата в місяць 400 грн *
* Знижка при наявності активних послуг «Бонус Плюс», «Оплата частинами» і «Миттєва розстрочка» - 100 грн за кожен активний продукт. Знижка не перевищує 200 грн.
Для установки платіжного POS терміналу необхідна наявність відкритого поточного рахунку підприємця в ПриватБанку
Ваші покупці воліють розраховуватися по терміналу
Замовте POS-термінал прямо зараз і отримаєте:
Безкоштовно:
- виписки в електронному вигляді;
- навчання персоналу роботі з обладнанням;
- ремонт або заміну обладнання в разі поломки;
- рекламні матеріали для брендування Ваших торгових точок;
- витратні матеріали для POS-терміналів;
- послугу поповнення мобільних телефонів для Ваших клієнтів.
Мультімерчант:
Функція, за допомогою якої через один POS-термінал можуть приймати оплату кілька підприємців. При проведенні операції досить вибрати підприємство, за яким хочете зробити оплату. Це дозволить Вам розділити фінансові потоки з різних товарів або послуг одного торгового підприємства.
Встановивши платіжний POS термінал від ПриватБанку Ви можете:
ЗНЯТТЯ ГОТІВКИ НА КАСІ
Послуга "Готівка на касі" - це можливість для Ваших клієнтів зняти готівку на касі за допомогою платіжного Pos терміналу торгової точки, попередньо зробивши покупку товару або послуги. Послуга дозволяє:
- Збільшити клієнтопотік
всі клієнти, які стоять в черзі до банкомату, прийдуть до Вас
- Підвищити лояльність клієнтів
Ви пропонуєте сервіс, який не має аналогів в Україні, але популярний за кордоном
- Знизити витрати на інкасацію
віддаючи надлишки готівки своїм клієнтам
ТЕХНОЛОГІЯ БІОМЕТРИЧНОЇ ОПЛАТИ ПОКУПОК FacePay24
ПриватБанк запустив в Україні біометричні платіжні POS-термінали з технологією FacePay24, яка дозволяє оплачувати покупки обличчям і вже сьогодні оплата особою доступна на POS-терміналах Android PAX. Це стало можливим завдяки інтеграції сучасних методів оплати Visa, технології Amazon Web Services з оновленою платформою мобільного банку Приват24.
FacePay24 - це спільний проект ПриватБанку і Visa біометричної оплати покупок. Замість того, що б пред'являти карту до оплати або сканувати Qr код за допомогою смартфона, клієнту достатньо підійти до невеликого екрану і відсканувати обличчя. Система розпізнавання облич ідентифікує клієнта і автоматично спише гроші з підв'язаної карти. Технологія оплати особою істотно прискорить процес оплати.
ПРИЙМАЙТЕ ОПЛАТУ QR КОДОМ ЗА ДОПОМОГОЮ ТЕРМІНАЛУ
ПриватБанк запустив в Україні нову технологію безконтактної оплати покупок смартфонами по QR-коду в POS-терміналах. Така технологія дозволить оплачувати безконтактно будь-які покупки за допомогою смартфонів, які не підтримують NFC-оплату.
Тепер для оплати покупки можна сканувати смартфоном QR-код, який з'явиться на екрані POS-терміналу ПриватБанку після введення касиром суми оплати. Для цього достатньо будь-якого смартфона з додатком Privat24. Після сканування коду клієнта залишається вибрати в додатку карту і підтвердити оплату.
За даними ПриватБанку, в першому кварталі 2019 року обсяг безготівкових оплат в мережі еквайрингу банку виріс на 40,5% в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року. До кінця року банк планує збільшити мережу торгових терміналів до 190 тисяч, причому більшість з них будуть приймати безконтактні платежі.
БОНУСИ ПРИ ОПЛАТІ ЗА ДОПОМОГОЮ ТЕРМІНАЛУ
Дайте можливість Вашим покупцям отримувати бонуси до 20% при оплаті по терміналу в мережі партнерів програми лояльності "Бонус плюс". За кожну покупку оплачену по терміналу Ваш клієнт отримує бонус в розмірі від 1 до 20% від вартості товару. Кожен учасник програми встановлює свій розмір бонусу.
ЗНИЖКИ ПРИ ОПЛАТІ ЗА ДОПОМОГОЮ ТЕРМІНАЛУ
«Дисконтний клуб» - Це програма лояльності для клієнтів ПриватБанку, які розраховуються елітними картами через термінал. Приєднуйтесь до більш як 3 500 торгових точок - партнерів програми по всій Україні і в Інтернеті зі знижками до 50%. Це знижка, яка надається при оплаті товарів / послуг за допомогою терміналу в залежності від типу карти Вашого клієнта. Клієнти впізнають торгові точки, які підключені до програми, за фірмовою атрибутикою, яку Ви отримаєте, встановивши термінал. Ваш клієнт автоматично отримає знижку на етапі оплати по терміналу.
ПОЧИНАЙТЕ ПРОДАВАТИ У РОЗСТРОЧКУ ЗА ДОПОМОГОЮ ТЕРМІНАЛУ
Починайте продавати по сервісу «Оплата частинами», встановивши термінал в Ваш магазин. Для кредитування клієнтів у Вашій торговій точці, Вам достатньо стати клієнтом ПриватБанку, встановити термінал і підключитися до програми. Клієнти в першу чергу виберуть саме Вашу торгову точку завдяки безкоштовному брендуванню після установки терміналу.
ОТРИМУЙТЕ СТАТИСТИКУ ЗА ДОПОМОГОЮ ТЕРМІНАЛУ
Встановивши термінал, у Вас з'явиться можливість аналізувати свої продажі і використовувати статистичні дані для маркетингової політики за допомогою сервісу «Розумні виписки». Інформація про кількість і суму покупок, середньому чеку, безготівковому обороті грошей в магазинах, стать і вік покупця доступна в Інтернет-банку «Приват24 для бізнесу».
ПРОВЕДЕННЯ БЕЗКОНТАКТНОГО ПЛАТЕЖУ НА ТЕРМІНАЛІ
PayPass та NFC – це безконтактні технології для швидкого розрахунку. Щоб провести оплату використовуючи PayPass або NFC достатньо лише піднести картку, телефон чи розумний годинник із підтримкою Google Pay або Apple Pay до платіжного терміналу. Відповідно, такі платежі є безпечнішими, швидшими та зручнішими для покупця. Надайте клієнтам можливість відвідувати Ваш заклад без банківських карт і готівки, маючи при собі тільки смартфон. Приймання платіжних карток та інших електронних платіжних засобів до оплати – це сучасний рівень обслуговування Ваших клієнтів, скорочення часу на обслуговування, залучення якісного надання послуг, гарантія конфіденційності та безпеки.
ТЕРМІНАЛ ЧИ ГОТІВКА?
Це – вибір споживача під час розрахунку за товари чи послуги. Застосування платіжних терміналів в Україні регулюють наступні закони: «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні», «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», «Про захист прав споживачів».
Згідно з законодавчими вимогами користувачем електронного платіжного засобу може бути юридична або фізична особа. Вимоги щодо приймання електронних платіжних засобів в оплату за продані ними товари чи надані послуги визначає Кабінет Міністрів України. На сьогодні таким документом є постанова Кабінету Міністрів України від 29.09.2010 № 878 «Про здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) з використанням спеціальних платіжних засобів». Як зазначено в цій постанові, платіжні термінали (для проведення через них розрахунків за допомогою платіжних карток) слід застосовувати під час розрахунків суб'єктам господарювання (враховуючи суб'єктів малого підприємництва, до яких, зокрема, і належать платники єдиного податку), які провадять діяльність у сфері продажу товарів, громадського харчування та послуг, використовують відповідно до закону реєстратори розрахункових операцій та здійснюють господарську діяльність у населених пунктах із кількістю жителів від 25 тис. осіб.
Додатково у ч. 2 ст. 17 Закону України «Про захист прав споживачів» встановлено, що споживач має право на вільний вибір товарів і послуг у зручний для нього час та на вільне використання електронних платіжних засобів з урахуванням режиму роботи й обов'язкових для продавця (виконавця) форм (видів) розрахунків, установлених законодавством та забороняється у будь-який спосіб обмежувати використання покупцем електронних платіжних засобів, якщо відповідно до законодавства продавець (виконавець) зобов'язаний приймати їх до сплати.
Платіжний термінал треба встановити у випадку, коли торговельна площа підприємства перевищує 20 квадратних метрів незалежно від кількості мешканців населеного пункту, в якому здійснюється торгівля, такому суб’єкту господарювання в обов’язковому порядку слід встановити платіжний термінал.
Платіжний термінал незамінний для прийому платежів в державних і комунальних установах. Це послуга на базі POS-терміналу, за допомогою якої підприємство може самостійно проводити платежі клієнтів за різні послуги з їх карт на рахунок підприємства:
- Стягнення комісії можливо як з підприємства, так і з платника.
- Можливість одночасно платити за кілька послуг:
- на різні рахунки (в тому числі казначейські рахунки);
- за різні послуги (до 14 послуг на одному терміналі).
- До кожної послуги можна підв'язувати як окремий рахунок, так і окремий сервіс в будь-яких варіаціях.
- Здійснення платежів проходить на місці, і не потрібно чекати, коли клієнт принесе квитанції про сплату!
- Збільшення продуктивності роботи Ваших співробітників за рахунок економії часу на збір і контроль грошових коштів!
- Сервіс відповідає всім вимогам підприємства і дозволяє легко контролювати грошові потоки.
- Скорочення кількості неоплачених рахунків і економія часу співробітників державних установ завдяки рішенню питання клієнта одним візитом.
- Адаптоване призначення платежу за видами послуг, які надає підприємство.
- Зарахування платежів клієнтів на рахунок підприємства - на наступний робочий день. І не має значення, в яких банках відкрито рахунок підприємства і яка у клієнта карта.
- Налаштування на терміналі повідомлень, наприклад: «Введіть особовий рахунок, № відділення, ІПН клієнта та інше».
- Отримання виписки по електронній пошті зі зручною для вас періодичністю: щотижня, щомісяця.
Еквайринг (установка POS терміналу) дає ряд переваг:
Збільшення торгового обороту і підвищення конкурентоспроможності підприємства за рахунок
- залучення нових клієнтів - власників платіжних карт;
- використання кредитних ресурсів банків - клієнти роблять покупки по кредитних картах навіть при відсутності власних коштів;
- збільшення сум покупок - клієнти зазвичай більше витрачають по картах, ніж за готівку, так як фактор відсутності грошей в руках клієнта полегшує його "розставання" з ними.
Підвищення сервісу - прийом до оплати карток різних платіжних систем забезпечує клієнтам торгово-сервісній точки широкий вибір варіантів платежу;
Зниження ризиків виникнення фінансових втрат і помилок персоналу, тому що при прийомі до оплати платіжних карт не потрібно побоюватися фальшивих банкнот;
Скорочення витрат на інкасацію за рахунок зменшення обороту готівки.
Нові стандарти обладнання із застосуванням банківських платіжних карток і розвиток інфраструктури ринку платежів робить процес оплати більш швидким і зручним для покупців, підвищує привабливість використання терміналу як платіжного засібу і створює клієнтоорієнтований сервіс, що призводить до підвищення купівельної спроможності, покупки великих обсягів товарів і послуг.
Сучасні тенденції розвитку інформаційних технологій змінюють ставлення клієнта до банківських продуктів і послуг, важливими параметрами виступають швидкість, зручність та економія часу. Особливе місце в цьому процесі відіграють так звані альтернативні канали продажів. Впровадження сучасних технологій оплати за допомогою терміналу в практику обслуговування клієнтів об'єктивно сприятиме збільшенню обсягів продажів.
Що таке еквайрінг?
Еквайринг - це просто складна назва, а по суті - послуга для фізичних осіб підприємців (ФОП) та юридичних осіб, що надає можливість приймати до оплати платіжні картки в торгово-сервісних підприємствах. ПриватБанк встановлює обладнання (безкоштовно!), Яке дає можливість Торгово-сервісному підприємству приймати до оплати платіжні карти, використовуючи POS термінал.
Споживачами еквайрингу є власники торгових і сервісних підприємств (магазини, кафе ...), у яких клієнти за товари і послуги розплачуються готівкою.
- Дізнатись Більше
Еквайрінгове обслуговування підприємства.
Ще одна послуга, доступна Вам - це еквайринг, тобто надання можливості підприємству приймати безготівкову оплату в якості засобу платежу, через спеціальне банківське обладнання - POS-термінал. Історія розвитку еквайрингу почалася саме з появи торгового еквайрингу, який протягом тривалого періоду був кращим розрахунковим методом. Він історично пов'язаний із здійсненням безготівкових розрахунків між власником платіжної картки, банком-еквайром і торговим підприємством. Зараз це не просто модна технологія. Її застосування продиктовано вимогами часу. І підприємства торгівлі і сфери послуг повинні дуже швидко приймати рішення по підключенню їх до системи еквайрингу, оскільки це згодом сприятливо позначається на його фінансових результатах.
В Україні дана банківська послуга набуває все більшого поширення. Якщо на зорі розвитку карткового бізнесу пластикові карти як засіб платежу брали в основному торгово-сервісні підприємства які обслуговували іноземних туристів (готелі, елітні ресторани, дорогі магазини), то тепер, ця послуга доступна всім власникам пластикових карт від бізнесменів до пенсіонерів і студентів. Тепер, карткою можна розрахуватися в аптеці, продуктовому магазині, на заправці і на багатьох інших підприємствах, послугами яких користуються всі верстви населення.
Еквайринг, як послуга, став швидко затребуваним на ринку банківських послуг і зробив платіжну картку інструментом повсякденного використання для мільйонів споживачів. І зараз, технологія торгового еквайрингу сприймається вже не тільки як додаткова послуга по платежах, а й як ефективний інструмент скорочення витрат при управлінні продажами, збільшення суми чека, збільшення нових і утримання існуючих клієнтів. Торговий еквайринг - це не просто модна технологія, його застосування продиктовано вимогами часу. І якщо бізнесмен далекоглядний, то він досить швидко приймає рішення про підключення до системи еквайрингу, що згодом сприятливо позначається на фінансових результатах його підприємства.Беручи до оплати платіжні картки, торгове підприємство відразу ж отримує ряд переваг: збільшує обсяг продажів на 20-30% і набуває нових клієнтів, які вважають за краще розраховуватися тільки платіжними картами. Зростання кількості безконтактних платіжів і платіжних терміналів відображає бажання і здатність слідувати світовим тенденціям платіжної індустрії. Еквайринг вигідний в першу чергу власникам торгових підприємств, оскільки безготівкові платежі в торгівлі є високоефективним засобом скорочення документообігу та витрат при управлінні виручкою, не вимагають інкасацій, перерахунків, знижують ризик зловживань т.д.
У торговому еквайринг, крім торгово-сервісних підприємств зацікавлені і банки-еквайєри. Українські банки укладають договори еквайрингу не тільки для того, щоб отримати дохід у вигляді банківської комісії від суми операцій за картками, а й для того, щоб надати можливість своїм власникам карт розраховуватися в торгово-сервісній мережі на території України. Торговий еквайринг - це послуга, яку банк-еквайєр надає підприємству торгівлі і сервіс і якаий дозволяє торговцеві приймати платіжні картки клієнтів для розрахунку за продані товари або надані послуги. Це вигідне співробітництво банківської установи і організації торгівлі, спрямоване на здійснення безготівкових розрахунків.Механізм здійснення розрахунків між банківською установою та торговою точкою наступний: на підставі щоденних електронних звітів, що надходять в процесинговий центр (обробляє всі операції з використанням платіжних карток), банк проводить відшкодування коштів на поточний рахунок підприємства торгівлі і сервісу, на суму всіх операцій, проведених на власному обладнанні (POS-терміналі) за допомогою платіжних карт міжнародних платіжних систем Visa і MasterCard. Власний процесинговий центр дозволяє банку здійснювати відшкодування коштів торговим точкам миттєво. Підприємство не має право завищувати ціну на товари і послуги при розрахунках банківськими платіжними картами. Таким чином, підприємство втрачає гроші за рахунок банківської комісії, зате набуває нових клієнтів і підтримує на високому рівні свій імідж.
Останнім часом банки аналізують свою співпрацю з клієнтами, переглядають умови роботи з ними, індивідуально розглядаються варіанти подальшої співпраці з кожним торговцем, аналізують оборот, прибутковість, оцінюють наявність додаткових продуктів і на цій основі приймається рішення про тарифи за користування POS-терміналом. Крім того, деякі банки оновили обладнання, поліпшили сервіс і якість обслуговування із залученням додаткових сервісних організацій. На вартість еквайрингу впливає цінова політика, а саме ставка еквайрингу, що представляє собою відсоток від суми операції з використанням платіжної картки. Тарифи розраховуються в індивідуальному порядку і залежать від сфери діяльності підприємства, середнього показника торгового обороту за місяць, мережевий приналежності, репутації компанії, інформаційно-програмного супроводу, швидкості зарахування коштів з платіжної картки на рахунок організації, доступності та оперативності роботи служби технічної підтримки еквайра і тому подібне.Інтернет-еквайринг
Відносно недавно на українському ринку банківських платіжних карт з'явилася така послуга, як інтернет-еквайрінг, яка дозволяє підприємствам приймати оплату за картками через мережу інтернет. Відмінністю механізму проведення розрахунків від звичайного еквайрингу є те, що підприємство не бачить покупця. Покупець через мережу Інтернет заходить на WEB-сайт підприємства, вибирає товар або послугу, заповнює певну авторизаційної форму, куди вносить свої персональні дані (номер карти, прізвище та ім'я, код 3D-secure - персональний код платіжної картки для розрахунків в інтернет), після чого проводиться авторизація через банк і гроші на карті блокуються, потім списуються і зараховуються на рахунок підприємства.Мобільний еквайринг
Мобільний еквайринг - це молода технологія, яка почала розвиватися в 2011-2012 роках. І зараз, за даними провідної дослідницької компанії в сфері мобільного зв'язку Juniper Research, частка мобільного еквайрингу в світових платежах становить 12% .У цілому мобільний еквайринг є швидкозростаючим і перспективним сервісом у всьому світі, дозволяє вивести обслуговування клієнтів на новий рівень.
Ключові напрямки розвитку торговельного еквайрингу:- подальше підвищення рівня фінансової грамотності населення та формування культури безготівкових платежів;
- збільшення частки безготівкових розрахунків з використанням платіжних карток;
- зменшення обсягів тіньових доходів суб'єктів господарювання;
- розширення мережі та технологічне вдосконалення POS-терміналів;
- регулювання тарифної політики банківських установ з торговельно-еквайрингової обслуговування;
- підвищення рівня безпеки здійснення безготівкових платежів.У досягненні високого рівня розвитку торговельного еквайрингу в Україні має велике значення і є першочерговим завданням для соціально-економічного розвитку країни. І саме реалізація зазначених заходів сприяє зростанню торгово-еквайрингової трансформації економіки України, підвищення її конкурентоспроможності у світі.
Торговий еквайринг розвивається технологічно набагато швидше за інших банківських продуктів. Крім того, згідно з вимогами міжнародних платіжних систем, всі термінали, що встановлюються в торгово-сервісних підприємствах, починаючи з 01.01.2016 р повинні мати модуль для зчитування безконтактних платіжних засобів. Але це вимагає від банківських установ значних інвестицій на переобладнання парку та здійснення нових закупівель. Торговий еквайринг завжди був і буде затребуваний як з боку торговельних підприємств, так і з боку банків, що, в свою чергу, сприятиме динамічному розвитку даної технології.Особливо активізувало картковий ринок поширення POS-терміналів, за допомогою яких власники карток отримали можливість розраховуватися в ресторанах, супермаркетах, аптеках і на автозаправках (ці способи використання платіжних карт за допомогою POS-терміналів виявилися найбільш популярними в Україні). Важливою подією, що прискорило поширення POS-терміналів в Україні стало зниження банками плати за їх установку і зменшення комісій, які для малого бізнесу і середніх ритейл-мереж були досить обтяжливими. Крім технології безконтактних платежів (PayPass, PayWave), вже активно розповсюджувалися на українському ринку і навіть впроваджених в громадському транспорті, банки пропонують і більш зручні інструменти для безконтактних платежів за технологією NFC (з використанням мобільних пристроїв - ApplePay, GooglePay).
При цьому важливими напрямками вдосконалення технологій платіжних карт зараз є підвищення безпеки їх використання (наприклад, введення використання унікального для кожної транзакції шифрованого коду, який передається разом з інформацією при безконтактних платежів, перехід на емісію карт з чіпом), а також прискорення обробки транзакцій по банківських картками в сфері електронної комерції шляхом відповідної модернізації процесингових центрів. Введення таких, на перший погляд, незначних нововведень формує значні конкурентні переваги серед емітентів. Тому необхідність постійного моніторингу та імплементації подібних новацій, модернізації обладнання ставить перед банками серйозні виклики і вимагає помітних фінансових витрат.Послуга еквайрингу дуже швидко стала затребуваною на ринку банківських послуг і зробила платіжну картку інструментом повсякденного використання для мільйонів споживачів у всьому світі. Період технічного прогресу і розвиток товарно-грошових відносин стали передумовою одного з найкорисніших винаходів минулого століття - платіжної картки. З роками її функціональність значно розширилася, що спричинило появу нової послуги - еквайрингу.
Pos термінал дуже швидко став затребуваним на ринку банківських послуг і зробив платіжну картку інструментом повсякденного використання для мільйонів споживачів у всьому світі. Стимулювання безготівкових розрахунків - один із пріоритетних напрямків діяльності контролюючих відомств будь-якої держави. Адже, на відміну від готівки, потік безготівкових коштів набагато легше контролювати, проявляючи тим самим можливим правопорушенням, в тому числі і ухилення від сплати податків.Саме в умовах глобалізації світової економіки значно посилюються процеси інтернаціоналізації вартості і грошей, а розрахунки з використанням платіжних карток і терміналів виконуються швидко, надійно, при мінімальній потребі в обслуговуванні, але головне - готівково-грошовий обіг необоротно скорочується. У світі 34% ($ 21 трлн) від загального обсягу глобальних споживчих витрат були здійснені готівкою. А це свідчить про те, що 66% платежів були безготівковими ($ 42 трлн). І серед основних причин розвитку безготівкового розрахунку, в тому числі з використанням платіжного терміналу MasterCard називає активізацію розрахунків з використанням платіжних карток, поширенням мобільних і безконтактних технологій, EMV-чіпів і впровадження сучасної платіжної інфраструктури.
У здійсненні безготівкових платежів найбільшим сегментом є використання POS-терміналів і саме на них припадає значна частка загального грошового обороту. Підприємства торгівлі та сервісу з великим оборотом традиційно використовують ці одиниці платіжної інфраструктури, а банківські установи продовжують популяризувати даний метод проведення оплати в невеликих магазинах, торгових мережах та інших місцях.
Опитування споживачів, проведене Euromonitor International, показав, що для клієнтів якісне обслуговування є важливим фактором. Тому в міру розвитку інфраструктури з прийому торгово-сервісним підприємствам в різних країнах світу необхідно удосконалювати сервіс еквайрингового обслуговування. Деякі країни світу наздоганяють розвинені країни за рівнем проникнення інфраструктури POS терміналів, але продовжують відставати за поширеністю торгових точок, де платіжні картки приймаються в якості оплати. Дану ситуацію можна виправити за допомогою технологій мобільного еквайрингу, що дозволить перетворити в POS-термінал будь який гаджет.Еквайринг є однією з найбільш затребуваних банківських послуг і являє собою певний комплекс обслуговування, який передбачає здійснення операцій з використанням платіжних карток і вимагає наявності відповідного приймального і зчитувального пристрою - Pos терміналу. Це одне з простих і геніальних винаходів, включає в себе вирішення безлічі проблем і труднощів для всіх учасників ринку торгових і банківських послуг. Будь-яка компанія світу, зацікавлена в розвитку свого бізнесу, приєднання до системи даного обслуговування є першорядним завданням, тим більше, що торговий, мобільний та Інтернет-еквайрінг в світі на тлі швидкого розвитку економіки в цілому і загального підвищення рівня фінансової грамотності все більше набирають популярність і має масштабні перспективи в майбутньому.
Як підключити платіжний термінал?
- Підписання договору, реєстрація в телефонному режимі
- Проведення банком установки терміналу, інструктаж і передача інструкцій
- Ви щасливий власник терміналу
Корисні посилання:
Як користуватись POS - терміналом
Як прийняти оплату по терміналу
Безпека при прийомі карт до оплати через термінал
Порядок проведення оплати карткою по терміналу
Ідентифікація особистості пред'явника картки для оплати на терміналі
Перевірка працездатності платіжного терміналу
Pay Pass - Безконтактна оплата по терміналу
Повернення товару сплаченого по терміналу
Вилучення підробленої карти при спробі сплати по терміналу
Проведення операції на терміналі у валюті картки
Повернення коштів на карту по операції проведенній на терміналі
Чайові при безготівковій оплаті карткою через термінал
Електронний облік робочого часу онлайн за допомогою POS терміналу.
Часто задавані питання:
Так. Технічна можливість існує. Для цього Вам необхідно подати Анкету. Для реалізації технічного підключення з Вами зв'яжеться відповідальний співробітник банку.
Так. Для стабільної роботи POS-терміналу в Вашій торговельній точці може знадобитися проведення оновлення програмного забезпечення і параметрів встановленого обладнання. В цьому випадку ми направимо до Вас менеджера ПриватБанку, якого необхідно допустити до обладнання.
Придбати папір можна самостійно в магазинах канцтоварів або в відділах канцтоварів великих супермаркетів.
В POS-терміналах ПриватБанку використовується термочутливий папір, зображення на якому створюється завдяки точковому нагріву в місцях зіткнення з головкою термодрукуючого принтера і, як наслідок, потемніння паперу від нагрівання.
Завдяки еквайрингу Ви не тільки піднімаєте суму середнього чека і збільшуєте товарообіг, але також зменшуєте ймовірність шахрайства з боку покупця (фальшиві купюри) або персоналу. Щорічно зростання платежів по картах складає 40-50%. Не приймати картки до оплати - значить програти конкурентам!
Рішення проблеми залежить від її складності, але в будь-якому випадку це буде зроблено в найкоротші терміни. У банку працює система online-обробки звернень - всі приписи автоматично відправляються відповідальним співробітникам.
Так можна.
З боку податкової інспекції можливе застосування штрафних санкцій.
Навчитися цьому дуже легко. Співробітники банку проведуть навчання з використанням відеокурсу, а також запропонують здати тест за підсумками навчання. Результатом навчання буде сертифікат банку.
Що таке POS термінал?
POS термінал - це електронний програмно-технічний пристрій для прийому до оплати платіжних карт. Воно може приймати картки з чіпом, магнітною смугою і безконтактні карти, а також інші пристрої, що мають безконтактне сполучення.
Що таке мобільний еквайринг?
Мобільний еквайринг - це технологія, що дозволяє приймати оплату товару або послуги банківськими картами за допомогою смартфона або планшетного комп'ютера, підключеного до них miniPOS-терміналу.
Що таке еквайринг?
Еквайринг - це можливість для торгового підприємства приймати безготівкову оплату за товари і послуги пластиковими картами.
Що таке торговельна точка?
Торгова точка - організація, що займається продажем товарів або послуг (магазин, кафе ...).
Хто такий банк еквайєр?
Банк еквайєр - банк, у якому відкритий розрахунковий рахунок продавця, і який надає обладнання для еквайрингу.
Хто такий Банк-імітент?
Банк-емітент - фінансова установа, яка випускає банківські картки, платежі з яких приймаються терміналами. Відповідає за правильність розрахунків з клієнтом в рамках процедури покупки за допомогою банківської карти.
Чи має право покупець здійснити повернення готівки, якщо оплата за товар була із застосуванням POS - терміналу?
Якщо оплата за товар (послуги) здійснювалася в безготівковій формі, із застосуванням платіжного Pos терміналу, то повернення коштів за неотриманий товар (не надали послугу) здійснюється в безготівковій формі без видачі готівки, тобто на розрахунковий рахунок покупця, відкритого в банку.
Коли у підприємця виникає дохід: в день розрахунку через платіжний термінал платіжною карткою або в день надходження коштів на рахунок?
Згідно п.292.1 Податкового кодексу України (ПКУ) при підрахунку доходу платника єдиного податку використовується касовий метод, тобто доходом є, зокрема дохід, отриманий у грошовій формі (готівковій або безготівковій). А датою отримання доходу є дата надходження коштів платнику єдиного податку у грошовій формі.
Платіжний термінал призначений для ініціювання переказу з рахунка.
Платіжна карта використовується для ініціювання переказу коштів з рахунку платника або з відповідного рахунку банку з метою оплати вартості товарів і послуг, перерахування коштів зі своїх рахунків на рахунки інших осіб, отримання коштів у готівковій формі.
Закон «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» також відносить розрахунки банківськими картками до безготівкових.
Таким чином, термінал є пристроєм, призначеним для здійснення переказу безготівкових коштів, і квитанція термінала лише підтверджує факт проведення безготівкового переказу.
Якщо продавець відмовляється здійснити безготівковий розрахунок за покупку товару?
Якщо Вам відмовили в розрахунку банківською карткою - зверніться зі скаргою на гарячу лінію державної продовольчої споживчої служби і вимагайте застосування до продавця санкцій за порушення положень Закону «Про захист прав споживачів».
Штраф покладається за відмову здійснити безготівковий розрахунок або відсутність POS-терміналу там, де він повинен бути. Перелік таких місць визначено постановою КМУ №878 від 29 вересня 2010 року.
Платіжні картки можуть не брати магазини і кафе, обладнані касовими апаратами, якщо їх торговельна площа менше 20 кв.м (крім заправок) або якщо вони знаходяться в населених пунктах, де проживає менше 25 000 чоловік. Також платіжні термінали можуть не мати їдальні на підприємствах, в навчальних закладах та військових частинах.
ПЛАТІЖНИЙ МІНІ-ТЕРМІНАЛ MINIPOS
- ›
Приймайте до оплати банківські карти за допомогою
свого смартфона або планшета- Докладніше...
Кому може бути корисним міні-термінал miniPOS?
Міні-термінал ідеально підходить тим, кому за родом діяльності необхідна мобільність і незручно користуватися звичайним банківським платіжним терміналом:
- підприємці;
- нотаріуси, страхові, торгові та туристичні агенти;
- таксисти, лікарі, кур'єри, візажисти і майстри манікюру;
- власники Інтернет-магазинів (наприклад, для оплати доставки).Революційна послуга
ПриватБанк одним з перших в Україні пропонує своїм клієнтам революційну послугу - можливість приймати до оплати платіжні карти Visa або Mastercard за допомогою міні-терміналу miniPOS.
Програмний додаток
Міні-термінал miniPOS - пристрій для зчитування платіжних карт, яке можна підключити до смартфону або планшету на базі Apple iOS і Android.
Зручність і мобільність
Ви можете приймати платежі від клієнтів там, де Вам зручно, а не тільки в фіксованій точці продажу. При переведенні гроші надходять на Ваш поточний банківський рахунок, відкритий в будь-якому банку України.
Переваги міні-терміналу miniPOS від ПриватБанку:
- Простота у використанні: просто підключаєте за допомогою Bluetooth міні-термінал до свого смартфону / планшету і здійснюєте необхідні операції прямо на екрані, ніби це торговий термінал.
- Ви спокійні за збереження коштів, оскільки не приймаєте до оплати готівку. Всі операції по картах через міні-термінал вимагають підтвердження PIN-кодом Клієнта і здійснюються з дотриманням вимог з безпеки міжнародних платіжних систем VISA і Mastercard.
- Лояльність Ваших клієнтів: пропонуючи клієнтові альтернативні наявним способи здійснення платежів, Ви робите Ваші послуги і товари більш доступними.
- Зручні тарифи: комісія при отриманні оплати за картками будь-якого банку світу становить 2,75%.
- Зручні умови підключення: виберіть для себе зручні умови для підключення і використання.Як приймати оплату за допомогою міні-терміналу miniPOS?
- Вкажіть суму операції і призначення платежу.
- Проведіть картою, прикладіть або вставте чіп в міні-термінал і надайте Клієнту можливість підтвердити операцію введенням PIN-коду.
- Напишіть адресу електронної пошти Клієнта, на яку буде відправлено електронний чек, або роздрукуйте його на портативному принтері (при наявності).
- Отримайте гроші на рахунок, вони зараховуються на наступний після здійснення транзакції день.
Вартість підключення та тарифи:
2,75% від обороту + 100 грн
Додаток в парі з придбаним окремо терміналом miniPOS приймає платежі за товари та послуги, зчитуючи будь-який тип карти будь-якого банку світу в будь-якому місці, де є інтернет.
Корисні посилання:
Як проводити оплату за допомогою мобільного міні терміналу miniPOS
Як додати рахунок відшкодування в кабінеті miniPOS
Редагування інформації на чеку miniPOS
Робота в особистому кабінеті miniPOS
Часто задавані питання:
Яким чином можна повернути обладнання в банк при відмові або поломки?Необхідно провести відправку обладнання за наступними реквізитами:
Назва одержувача: АТ КБ «ПРИВАТБАНК»;
Адреса: м Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 50, кабінет «Форум 1», поверх 1;
П. І. Б .: Макаренко Станіслав Владиславович;
Телефон: +38 099 923 66 36;
Оплату за доставку здійснює клієнт;
Тип сервісу: до дверей;
Обов'язково необхідно виконати упаковку обладнання в коробку, яка була в комплекті, зібрати повну комплектацію (зарядний пристрій, кабель і т. д.).Як зареєструватися в особистому кабінеті, отримати обладнання та розпочати використання miniPOS?Інструкція по роботі в особистому кабінеті
Як працювати з обладнанням, проводити транзакції?Вся інформація наведена на сторінці
Як можна відредагувати інформацію, яка відображається на чеку?На який рахунок будуть надходити кошти за прийнятими оплатами?Відшкодування здійснюється на рахунку 2600 *, відкритий в будь-якому банку України.
Чи можливо мати кілька одиниць обладнання miniPOS в одному кабінеті і щоб відшкодування проходило на різні рахунки?У Кабінеті може бути кілька міні-терміналів miniPOS і відшкодування по кожному з них може проходити на різні рахунки. Для цього потрібно замовити потрібну кількість обладнання, додати рахунки і виконати налаштування
Як я отримаю замовлене через кабінет обладнання?Устаткування буде доставлено кур'єрською службою на адресу, вказану при замовленні.
Чи можлива інтеграція стороннього додатка з сервісом miniPOS?Так. Розроблено SDK на платформах Android і iOS для інтеграції. В результаті ви зможете приймати оплату банківськими картами за допомогою miniPOS відразу з вашого додатку!
Де взяти принтер для роздруківки чека?Ви можете придбати його в будь-якому місці
Підтримуваний додатком miniPOS принтер: DATECS DPP-250.
- Замовити
ТЕРМІНАЛИ САМООБСЛУГОВУВАННЯ
- ›
З терміналами самообслуговування Ви можете самостійно отримати цілий ряд банківських послуг. А широкі можливості по прийому і добутку оплат, роблять роботу з такими терміналами простою і зручною.
- Докладніше...
У терміналі самообслуговування Ви можете:
- Поповнювати всі види платіжних карт
- Здійснювати всі види платежів з платіжної карти будь-якого банку
- Поповнювати депозити і погашати кредити ПриватБанку
- Вносити виручку на рахунки юридичних осіб та приватних підприємців
- Міняти іноземну валюту на гривню
- Відправляти грошові перекази
- Оплачувати комунальні послуги
- Оплачувати Інтернет
- Поповнювати рахунки всіх мобільних операторів
- Оплачувати послуги МВС, судів, ОВІР; сплачувати штрафи ДАІ
- Оплачувати послуги косметичних, страхових і туристичних компаній
- Здійснювати благодійні внески
Платіжні термінали самообслуговування приймають платежі як готівкою, так і з пластикових карт. В їх ефективності та зручності переконується все більше людей. Ви самі можете легко розібратися, як зробити необхідну операцію, за допомогою сенсорного екрану терміналу. Але навіть якщо Ви заплуталися в меню і функції пристрою, то завжди зможете звернутися за допомогою до фахівця у відділенні, де знаходиться термінал.
Для чого необхідно встановити термінал самообслуговування
- Ви підвищуєте лояльність клієнтів. Завдяки терміналу самообслуговування клієнти Вашого магазину зможуть отримувати додаткові послуги.
- Ви збільшуєте кількість своїх покупців. Простий приклад: людині потрібно поповнити телефон і купити продукти на вечерю. Неважко здогадатися, в який магазин піде покупець - з терміналом або без нього!
- Вже встановлені і працюють понад 10 000 пристроїв по всій Україні.
Як поповнити депозит в терміналі самообслуговування
Як зробити платіж на рахунок підприємства в терміналі самообслуговування
Як поповнити будь-яку карту за номером картки в терміналі самообслуговування ПриватБанку
Як поповнити карту в терміналі самообслуговування ПриватБанку при наявності карти
Як поповнити депозит в терміналі самообслуговування за допомогою ручного введення
Як поповнити депозит в терміналі самообслуговування при наявності карти
Як поповнити рахунок LiqPay в терміналі самообслуговування ПриватБанку
Як оплатити послуги провайдера Воля Кабель в терміналі самообслуговування
Як оплатити косметичну продукцію в терміналі самообслуговування
Як поповнити депозит в терміналі самообслуговування
Як за допомогою терміналу самообслуговування отримати виписку по депозиту
Як підключити послугу скарбничка в терміналі самообслуговування
Як подати заявку Агенту в терміналі самообслуговування ПриватБанку
Як зробити переказ PrivatMoney в терміналі самообслуговування
Як поповнити карту в терміналі самообслуговування ПриватБанку
Як поповнити мобільний телефон в терміналі самообслуговування ПриватБанку
Як оплатити комуналку в терміналі самообслуговування ПриватБанку
Як оплатити штраф за порушення ПДР в терміналі самообслуговування
Як роздрукувати дублікат квитанції в терміналі самообслуговування ПриватБанку
Як подивитися баланс по карті в терміналі самообслуговування ПриватБанку
Як подивитися і роздрукувати виписку по карті в терміналі самообслуговування
Внесення виручки через термінал
Часті питання:
Які габарити і енергоспоживання терміналу самообслуговування?- Висота, ширина, глибина: 1 650/650/390.
- Вага: 190 кг.
- Електроживлення: 220 V, вбудований джерело безперебійного живлення.
- Потужність: 0,1-0,12 кВт / год.Скільки клієнтів на місяць проводять операції через термінал самообслуговування?Один термінал самообслуговування обслуговує близько 3 200 клієнтів в місяць.
Куди звертатися, якщо виникнуть питання або проблеми в роботі терміналу?Телефон гарячої лінії 3700 (безкоштовно з мобільних).
Чи можна здавати виручку через термінал самообслуговування?Так. Будь-яка юридична особа може здати виручку через термінал самообслуговування.
Як швидко проводяться платежі?Платежі проходять в режимі on-line.
- Замовити